Home > Radiografische ontvangers > Radiografische ontvanger RX PROFINET, MODBUS TCP, ETHERNET

Radiografische ontvanger RX PROFINET, MODBUS TCP, ETHERNET

Sleep om te draaien

Radiografische ontvanger RX PROFINET, MODBUS TCP, ETHERNET

Om uw PLC via Industrieel Ethernet met TCP/IP direct aan te sluiten op een ontvanger heeft Hetronic de RX-PROFINET, MODBUS TCP, ETHERNET bus interface ontvanger ontwikkeld. Deze ontvanger is een IP-adres in een netwerk en registreert de datacommunicatie van en naar uw Hetronic zender. De digitale en proportionele signalen vanuit de zender worden via de ontvanger naar de PLC gestuurd en vanuit de PLC regel je de terugkoppeling naar de zender zoals LED’s, zoemer, trilalarm en grafische LCD/TFT schermen.
Onze Hetronic-oplossing voor ProfiNET wordt standaard geleverd in de robuuste HS-1-behuizing en is ontworpen om te voldoen aan Veiligheidscategorie 3 (SIL3) PLd. De behuizing beschikt over een RJ-45 connector, externe antenne TNC aansluiting en één connector voor 12/24 VDC voeding, Stop (2 relais, 2 of 4 draads) en 2 extra wisselrelais. Na bestelling sturen wij het GSDML-bestand en kunt u aan de slag met uw Hetronic ProfiNET-systeem.

Aan te passen naar uw wensen

Wij zijn gespecialiseerd in op maat gemaakte radiografische besturingssystemen. Neem contact met ons op om alle mogelijkheden te bespreken.

Specificaties Radiografische ontvanger RX PROFINET, MODBUS TCP, ETHERNET

Ingangen: 4 analoge ingangen geschikt voor 0-5V analoog en 0-24VDC digitaal;

Uitgangen:
2 programmeerbare NO/NC potentiaalvrije wisselrelaisuitgangen bij 12/24VDC of 230VAC/8A,
1 PROFINET;

Behuizing: HS1;

Multipool connector en PROFINET-connector (RJ-45 Cat 6A, HAN 3A);

Externe antenne via TNC-connector;

Frequenties: 4xxMHz, 8xxMHz, 9xxMHz, 1.2GHz en 2.4GHz;

Bedrijfstemperatuur: -20ºC t/m +70ºC;

Voeding: 12/24VDC (+/-50%, 1.5A zekering);

Beschermingsgraad: IP65;

Gewicht: 2000 gram;

Optioneel uit te breiden met SNZ-module (SIL3/Pld compliant);

Volledig naar wens te programmeren;

Toepassingen

Mobiele hydrauliek

AGV; Magazijn; Baggermaterieel; Blussystemen; Bovenloop kranen; Drones; Havenkranen; Tunnels boren; Mijnbouw; Rangeervoertuigen; Boren; Kranen;

Vraag een offerte aan

Ja

Gerelateerde producten

Geschikte zenders

Deze ontvanger kan worden gecombineerd met zenders uit de NOVA, TACTUS, GL, GR, ERGO, HAND HELD, TG, MINI en FE lijnen.

Radiografische zender NOVA-XL 4.3"

    Radiografische zender GL

      Radiografische zender MINI

        Download Product Specificaties (PDF)

        Ja

        Heeft u hulp nodig?

        Kunnen wij u verder helpen? Neem gerust contact met ons op.

        Download Product Info (PDF)